Opet ( @OpetTr ) Twitter Profile

OpetTr

Opet

Opet’in resmi Twitter hesabına hoş geldiniz!

Türkiye

Joined on 29 May, 2012

http://www.opet.com.tr

  • 1.3k Tweets
  • 30.1k Followers
  • 3 Following

Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma birlikteliğinde gerçekleştirilen araştırma sonucunda B2B Excellence Awards Akaryakıt kategorisinde ‘Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortağı’ ödülünü kazandık.

 5  0  0  Download

Biz kadınların gücüne inanıyoruz. Kadın Gücü projemizle her istasyonda en az 2 kadın çalışan hedefliyoruz. Siz de Opet istasyonlarında görev almak istiyorsanız, 0 850 211 45 55 numarasından ya da bilgi@kadingucu.com adresinden başvurunuzu yapın. Opet’in gücüne güç katın.

 34  0  2  Download

Yaptıkları onca fedakarlıkla yolumuza ışık tutan, öğretmekten bir an olsun vazgeçmeyen tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.

 42  0  6  Download

5000 yıllık bir tarihin üzerinde yaşayan Çıplak Köyü’nde hayata geçirdiğimiz çalışmalarla, köy halkının kültürel ve tarihi turizmde aktif rol oynamasını hedefliyoruz. Çıplak Köyü’nün Etno-köy’e dönüşüm yolculuğunu düzenlediğimiz online basın toplantısı ile kamuoyu ile paylaştık.

 27  1  1

Çanakkale Gelibolu Yarımadası’nda 14 yıldır yürüttüğümüz “Tarihe Saygı Projesi” ile bölgenin tarihine sahip çıkmaya devam ediyoruz. Arkeo-köy’e dönüştürdüğümüz Tevfikiye’nin ardından şimdi de Troya Bölgesi’ndeki Çıplak Köyü’ne kimlik kazandırarak Etno-köy’e dönüştürdük.

 54  2  4  Download

Perde aralanıyor, oyun başlıyor. Tüm enerjimizi 24. İstanbul Tiyatro Festivali’ne vermekten mutluluk duyuyoruz. #tiyatroneredeysebizoradayız #istanbultiyatrofestivali #enerjimiztiyatroya

 14  0  1  Download

Biz virüse ve salgın hastalıklara karşı önlemimizi 20 yıl önce aldık. Sağlığın hijyenden geldiğini bilerek hem kendi istasyonlarımızda fark yarattık hem de Türkiye’de Temiz Tuvalet konusunda bilinç yaratarak öncü olduk.

 25  2  3  Download

Uluslar Ligi grupları son mücadelesinde Macaristan deplasmanına çıkıyoruz. İlk düdükten son düdüğe kadar millilerimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz!

 20  1  0  Download

OPET Kadın Gücü - Nihat’la Sivrisinek hack ve OPET Kahin Projelerimiz ile 2 Başarı Ödülü almaya hak kazandık. Emeği geçen herkese #BirTeşekkür ediyoruz.

 22  1  2

İletişim çalışmalarında etkili yaratıcılığın rolünü vurgulayan ve yaratıcı dünyaya katkı sağlayan Felis Ödülleri’nde, karantina günlerinde kuryelere teşekkür ettiğimiz #BirTeşekkür kampanyamızla 1’i Büyük Ödül, 1’i Başarı Ödülü olmak üzere 2 ödüle layık görüldük.

 27  1  1  Download

Performansınızla herkesi geride bırakıyorsanız, bu anı çok iyi biliyorsunuz.
Formula 1 2020 Türkiye Grand Prix’i İstanbul’da.
Performansta fark isteyenlerin yakıtı ‘Ultra Force’ Opet istasyonlarında.

 22  2  1  Download

16 yıldır tüm enerjimizle festivalin destekçisi olmaktan gurur duyuyoruz. #tiyatroneredeysebizoradayız #istanbultiyatrofestivali #enerjimiztiyatroya

 13  0  1

24. İstanbul Tiyatro Festivali bugün perdelerini açıyor! 1 Aralık tarihine kadar devam edecek festivalde hem fiziksel hem de çevrim içi
oyunlar izleyiciyle buluşuyor.

 215  17  13  Download

Performanstan vazgeçmiyorsanız, bu sesi çok iyi biliyorsunuz.
Formula 1 2020 Türkiye Grand Prix’i İstanbul’da.
Aracınızın performansında fark yaratacak ‘Ultra Force’ Opet istasyonlarında.

 17  2  2  Download

24. İstanbul Tiyatro Festivali’nin çevrim içi gösterimleriyle her yer tiyatro sahnesine dönüşüyor. Enerjimiz tiyatroya.
#tiyatroneredeysebizoradayız #istanbultiyatrofestivali #enerjimiztiyatroya

 12  0  1  Download

14 Kasım tarihinde başlayacak festivalde siz de yerinizi almayı unutmayın.

#tiyatroneredeysebizoradayız #istanbultiyatrofestivali #enerjimiztiyatroya

 5  0  0

Bu yıl salonlardaki gösterimlerin yanı sıra çevrim içi gösterimlerle evlerimize de konuk olarak tüm Türkiye’yi dev bir tiyatro salonuna dönüştürecek İstanbul Tiyatro Festivali’ni 16 yıldır desteklemekten gurur duyuyoruz.

 18  2  1  Download

Hırvatistan ile karşılaşacağımız dostluk maçında, Millilerimize başarılar.

 21  1  0  Download

Sponsorları arasında yer aldığımız, pazarlama dünyasının en çarpıcı organizasyonlarından #BrandWeek2020’de marka reklam yüzümüz Cem Yılmaz, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Murat Zengin ile “Opet’se fark eder” iletişim stratejisi hakkında konuştu.

 226  11  9  Download

Replying to @brandweekist: 📣 @CMYLMZ ve @OpetTr, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin, ‘’Ne Fark Eder?’’ başlıklı oturumla saat…

 0  0  3

📣 @CMYLMZ ve @OpetTr, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin, ‘’Ne Fark Eder?’’ başlıklı oturumla saat 11:00'de bizlerle olacak. #BrandWeek2020

 11  0  3  Download

End of content

No more pages to load